Zaloguj się

Nie pamiętam hasła
Nie masz konta? Załóż je
Członkostwo w portalu Towarzystwa Fotografii Przyrodniczej wiąże się z opłaceniem składki członkowskiej w wysokości 100 zł na rok. Konto staje się aktywne po zaksięgowaniu kwoty.

Co zyskujesz będąc członkiem naszego portalu:

-Dodawanie zdjęć do Forum w którym Twoje zdjęcia przejdą rzetelną i merytoryczną ocenę,
-Promocję Twoich zdjęć w Galerii TFP ( wizytówce portalu),
-Możliwość sprzedaży zdjęć w Fotoplatformie,
-Tworzenie fachowego Fotoatlasu ze zdjęć Twojego autorstwa,
-Promocja Twojej osoby i Twoich zdjęć w mediach społecznosciowych na Facebooku i Instagramie,
-Rabat dedykowany na zakupy sprzętu foto-video w sklepie Fotoforma,
-Rabat na warsztaty fotograficzne PolandWildlife,

Ponadto będąc Użytkownikiem naszego portalu zyskujesz mozliwość brania udziału w organizowanych przez nas konkursach fotograficznych, a także uczestnictwa w ciekawych plenarech fotograficznych.

Będąc aktywnym członkiem naszego portalu zyskujesz również możliwość brania udziału w organizowanych przez nas konkursach fotograficznych, a także uczestnictwa w ciekawych plenerach organizowanych zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Na plenerach można poznać innych Grupowiczów jak i podnieść swoje umiejętności fotograficzne.

Dołącz do najlepszych fotografów przyrodniczych w Polsce!

Zarejestruj się

Masz już konto? Zaloguj się

Dziękujemy za dodanie zdjęcia

Twoje zdjęcie zostało poprawnie dodane do forum

Zamknij

Dziękujemy za dodanie zdjęcia

Dostę do strony tylko dla zalogowanych

Jeśli posiadasz konto na portalu - zaloguj się, jeśli go nie posiadasz zarejestruj się.

Zmień hasło

Edytuj profil

Zdjęcie profilowe

Informacje

Login
Hasło********Zmień
Imię i nazwisko
Typ konta
E-mailEdytuj
UlicaEdytuj
Nr. DomuEdytuj
MiastoEdytuj
Kod PocztowyEdytuj
Strona wwwEdytuj
TelefonEdytuj

O użytkowniku

Informacje o koncie

Data rejestracji
Data subskrypcji
Ostatnie logowanie

Ustawienia i prywatność

Ukryj dane osobowe dla zalogowanych użytkowników
Pokaż mój profil niezalogowanym użytkownikom
2012-03-05
3

Finisaż wystawy Bartosza Dubiela Przyroda światłem malowana

Administrator

27 lutego 2012 r w Muzeum Regionalnym im. Adama Fastnachta w Brzozowie odbył się finisaż wystawy fotografii Bartosza Dubiela "Przyroda światłem malowana" Wystawa przedstawiała 37 prac Bartosza wykonanych na przestrzeni ostatnich 4 lat,ukazuje piękno przyrody, jej ulotność oraz unikalny warsztat autora uznawany w wielu konkursach fotograficznych nie tylko w Polsce ale i poza granicami kraju.Poniżej przedstawiamy mini-relację z finisażu wystawy oraz kilka słów autora podsumowujących wystawę "Przyroda światłem malowana"

"Z sentymentem będę wspominał to wydarzenie. Wystawa pt. ” Przyroda światłem malowana” , którą można było oglądać w Brzozowskim Muzeum Regionalnym jest już przeszłością. Mam jednak nadzieję, że wielu osobom zapadnie w pamięć i wielu będzie ją miło wspominać. W tym miejscu chciałem podziękować Dyrektorowi Muzeum Regionalnego panu Mariuszowi  Kaznowskiemu za możliwość wystawienia swoich prac. Podziękowania należą się także pani Agnieszce Adamskiej oraz Mateuszowi Kułakowi za organizację wystawy. Muszę przyznać, że wszystko było dopięte na ostatni guzik, wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Drobne detale takie jak odgłosy przyrody w tle zrobiły niesamowity efekt . Nowoczesny klimat i wystrój Muzeum niewątpliwie poprawiły odbiór prac. Sala wystawowa była doskonale oświetlona, a sala konferencyjna, w której miałem przyjemność opowiadać o swojej przygodzie z fotografią miała doskonałą akustykę. Przedstawiane diaporamy doskonale się tam prezentowały. Za to wszystko i znacznie więcej, jeszcze raz – wielkie dzięki "


Poniżej od lewej: Mateusz Kułak ,Mariusz Kazanowski ,Agnieszka Adamska ,Bartosz Dubiel

Bartosz Dubiel www.bartoszdubiel.wordpress.com


 


Komentarze
3
Krzysztof Stępień
2012-03-05 19:45:43

Gratuluje wystawy! Widać, ze profesjonalnie wykonana.

Tomasz Kubiś
2012-03-06 17:50:27

Również serdecznie gratuluję autorskiej wystawy!!

2014-09-05 11:54:37

Zdjęcia ciekawe nie powiem ale strasznie wyreżyserowane, a dla mnie takie zdjęcia to tylko zdjęcia może się nie znam na fotografii przyrodniczej ale ja nie ingeruje w środowisko tylko staram się wyciągnąć jak najwięcej naturalności z danego miejsca, u Ciebie widać wiele reżyserii i to wymuszonej po mojemu, ale to moje zdanie a twoje zdjęcia ludzie lubią cukierki a ja wolę naturalność aż do przesady, wolę zdjęcia zwierząt bo tu żeby pokazać piękno trzeba być naprawdę dobrym są tacy fotografowie. Łatwo się krytykuje a bardzo trudno jest zrobić fajne zdjęcie, życzę sukcesów ja się uczę i może się czegoś nauczę tu na forum. Także gratuluje wystawy.

Dołącz do grupy czołowych fotografów polskiej przyrody,

pasjonatów i miłośników o różnorodnym doświadczeniu i osiągnięciach.

Dołącz teraz