Towarzystwo Fotografii Przyrodniczej

Aby skorzystać z pełnej wersji serwisu Zarejestruj się

Aktualności

Finisaż wystawy Bartosza Dubiela Przyroda światłem malowana

27 lutego 2012 r w Muzeum Regionalnym im. Adama Fastnachta w Brzozowie odbył się finisaż wystawy fotografii Bartosza Dubiela "Przyroda światłem malowana" Wystawa przedstawiała 37 prac Bartosza wykonanych na przestrzeni ostatnich 4 lat,ukazuje piękno przyrody, jej ulotność oraz unikalny warsztat autora uznawany w wielu konkursach fotograficznych nie tylko w Polsce ale i poza granicami kraju.Poniżej przedstawiamy mini-relację z finisażu wystawy oraz kilka słów autora podsumowujących wystawę "Przyroda światłem malowana"

"Z sentymentem będę wspominał to wydarzenie. Wystawa pt. ” Przyroda światłem malowana” , którą można było oglądać w Brzozowskim Muzeum Regionalnym jest już przeszłością. Mam jednak nadzieję, że wielu osobom zapadnie w pamięć i wielu będzie ją miło wspominać. W tym miejscu chciałem podziękować Dyrektorowi Muzeum Regionalnego panu Mariuszowi  Kaznowskiemu za możliwość wystawienia swoich prac. Podziękowania należą się także pani Agnieszce Adamskiej oraz Mateuszowi Kułakowi za organizację wystawy. Muszę przyznać, że wszystko było dopięte na ostatni guzik, wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Drobne detale takie jak odgłosy przyrody w tle zrobiły niesamowity efekt . Nowoczesny klimat i wystrój Muzeum niewątpliwie poprawiły odbiór prac. Sala wystawowa była doskonale oświetlona, a sala konferencyjna, w której miałem przyjemność opowiadać o swojej przygodzie z fotografią miała doskonałą akustykę. Przedstawiane diaporamy doskonale się tam prezentowały. Za to wszystko i znacznie więcej, jeszcze raz – wielkie dzięki "


Poniżej od lewej: Mateusz Kułak ,Mariusz Kazanowski ,Agnieszka Adamska ,Bartosz Dubiel

Bartosz Dubiel www.bartoszdubiel.wordpress.com


 Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Krzysztof Stępień (wacek)

Gratuluje wystawy! Widać, ze profesjonalnie wykonana.

2012-03-05 19:45:43

Tomasz Kubiś (kuba61)

Również serdecznie gratuluję autorskiej wystawy!!

2012-03-06 17:50:27

użytkownik usunięty

Zdjęcia ciekawe nie powiem ale strasznie wyreżyserowane, a dla mnie takie zdjęcia to tylko zdjęcia może się nie znam na fotografii przyrodniczej ale ja nie ingeruje w środowisko tylko staram się wyciągnąć jak najwięcej naturalności z danego miejsca, u Ciebie widać wiele reżyserii i to wymuszonej po mojemu, ale to moje zdanie a twoje zdjęcia ludzie lubią cukierki a ja wolę naturalność aż do przesady, wolę zdjęcia zwierząt bo tu żeby pokazać piękno trzeba być naprawdę dobrym są tacy fotografowie. Łatwo się krytykuje a bardzo trudno jest zrobić fajne zdjęcie, życzę sukcesów ja się uczę i może się czegoś nauczę tu na forum. Także gratuluje wystawy.

2014-09-05 11:54:37

Pozostałe aktualności