Towarzystwo Fotografii Przyrodniczej

Aby skorzystać z pełnej wersji serwisu Zarejestruj się

Aktualności

Oficjalny start portalu TFP

 

Miło nam poinformować że z dniem 1 kwietnia 2011 udało się zakończyć prace nad nowa platformą internetową www.tfp.net.pl. Projekt narodził się z inicjatywy kilku zapalonych pasjonatów fotografii przyrodniczej, wykonano ogromny nakład pracy zarówno w rozpoznanie oczekiwań użytkowników jak i samo projektowanie tego narzędzia jakim jest witryna TFP. Projekt i zamysł powstania tego projektu zleciliśmy do wykonania jednej z najlepszych agencji reklamowych w Polsce jakim jest Iguana Studio, pracownicy agencji wykonali ogromną prace nad stworzeniem tego narzędzia które nie tylko ma być estetyczne, funkcjonalne ale również i bardzo szybkie. Dzięki zbiorowemu poświęceniu przy projektowaniu funkcjonalności portalu i pracy agencji powstało jedno z najlepszych narzędzi tego typu w polskim Internecie.
 
Nasza witryna www.tfp.net.pl wprowadza wiele innowacji na rynku fotografii przyrodniczej została wyposażona zarówno w galerie, która jest nasza wizytówką skupiająca najlepsze zdjęcia polskich fotografów przyrody oraz doskonale zabezpieczony stabilny i bezpieczny sklep internetowy, w którym każdy z odwiedzających w łatwy sposób znajdzie potrzebny materiał fotograficzny. Na polskim rynku nie ma jeszcze tak elastycznej rozbudowanej witryny internetowej co sprawia ze już podczas startu stajemy się liderami polskich zasobów Internetu pod względem ilości zgromadzonego materiału przez  użytkowników w banku zdjęć. Platformę TFP można śmiało potraktować, jako olbrzymi bank zdjęć przygotowany i przystosowany do ogólnopolskiej sprzedaży i współpracy z największymi oficynami wydawniczymi a co ważne również klienci indywidualni znajdą tu dla siebie odpowiedni materiał. Platforma TFP cały czas jest pod opieką techniczną wykonawcy i już na starcie zlecamy nowe funkcjonalności dla grupy które jeszcze bardziej uatrakcyjnią witrynę TFP
 
Zamysłem założycieli było stworzenie zintegrowanej społecznosci nie tylko internetowej ale również rzeczywistego Towarzystwa Fotografii Przyrodniczej jako stowarzyszenia. Społeczność nasza skupia wielu fotografów przyrody zarówno tych najbardziej znanych ale jest również przeznaczona dla wszystkich którzy chcą fotografować przyrodę chcą uczyć się wszystkich zagadnień z tym zajęciem związanych. Szczególny nacisk naszej grupy, jako TFP kładziemy na promocję naszych użytkowników poprzez organizowanie wystaw spotkań i konkursów fotograficznych. Powstałe zakładki strony służą całkowicie członkom naszej społeczności bez względu na swój dorobek fotograficzny. Jeśli jesteś zniesmaczony poziomem dyskusji czy prezentowanym materiałem fotograficznym na innych portalach fotografii przyrodniczej dobrze trafiłeś TFP to właśnie miejsce dla Ciebie. Wspólnie pracujemy nad rozwojem grupy oraz wspólnie tworzymy nową jakość integracji tego środowiska.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii przyrodniczej do wstąpienia do naszej internetowej społeczności a w przyszłości do wstąpienie do naszego towarzystwa jako członkowie rzeczywiści. Aktywność na grupie jest niczym nie skrępowana i nie ma żadnych restrykcyjnych wymagań co do jakości zdjęć czy jakości technicznej kadrów. Niestety aby uniknąć desperackich zbiórek pieniędzy na działalność grupy które mogły by zakłócić stabilność witryny wymagana jest opłata podczas aktywacji konta, która w 2011 wynosi 50 zł jest to opłata roczna w całości przeznaczona na różne kwestie związane z utrzymaniem webmasterów strony utrzymaniem serwerów czy organizacji plenerów i konkursów fotograficznych z ciekawymi nagrodami rzeczowymi. Wstąpienie w nasze szeregi to nic skomplikowanego wystarczy odwiedzić stronę www.tfp.net.pl utworzyć i aktywować swoje konto. W przypadku problemów technicznych czy jakichkolwiek pytań prosimy o wysłanie swoich zapytań na adres tfp.net@home.pl .
 
Pozdrawiamy i dziękujemy Zespół TFP

 


Komentarze

Ilość komentarzy: 1

użytkownik usunięty

Niestety moim skromnym zdaniem strona z czasem zaginie w czeluściach internetu, nic nie dadzą wprowadzane konkursy, lub inne formy przyciągnięcia ludzi na członków TFP, ostatnio miałem okazję porozmawiać z ludźmi z podobnymi pasjami i zapraszałem ich do odwiedzenia strony , niestety wszyscy narzekali na brak możliwości zapoznania się z możliwościami jakie daje strona oraz brakiem forum na którym można się wypowiadać na różne tematy porady itp itd.... a wystawiać zdjęcia to i można na plfoto nie płacąc za wejście 50 zł , i jak ktoś zauważy to i na pewno się odezwie chcąc coś kupić :) . Także panowie i panie admini .. zmieńcie coś .

2012-01-28 13:40:22

Pozostałe aktualności